Кожна особа, що має бізнес або тільки вирішила його організувати, ставить перед собою багато запитань, які в підсумку зводяться до одного: як не попасти в халепу. На шляху до бажаного прибутку вас чекає безліч перешкод, одна з яких – недобросовісні контрагенти: постачальники, підрядники, замовники.
Невиконання зобов’язань за договором – проблема масштабна. Суди завалені різного роду спорами між бізнес-партнерами, які ще вчора безумовно довіряли один одному. І, до речі, геть не завжди рішення приймаються на користь постраждалої сторони. Як відомо, провалена з тих чи інших причин велика угода може поставити жирний хрест на результатах багаторічної плідної роботи вашого підприємства.
Лихо може підкрастися звідки не чекали. Проте попереджений – значить озброєний! Своєчасна перевірка контрагента – ось найефективніший метод, за допомогою якого ви зможете захистити себе і свій бізнес від шахраїв і від просто недбайливих підприємців.
Способів одержання інформації сьогодні існує багато. Погуглити і почитати відгуки – це, звичайно, добре: благо, сьогодні на просторах Інтернету можна знайти масу неофіційної інформації практично про будь-яке підприємство. Але як зробити так, щоб перевірка контрагента дала максимально повний і достовірний обсяг розуміння всіх його поточних проблем? Для цього краще використовувати дані таких офіційних джерел інформації:
- Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. З його допомогою ви в режимі онлайн можете отримати доступ до офіційної інформації державного реєстратора: про місцезнаходження, засновників і кінцевих власників, розмір статутного капіталу, види діяльності вашого потенційного партнера.
- Бази оголошень з тематики банкрутства, опублікованих на офіційному сайті Вищого господарського суду України. З її допомогою ви можете перевірити, не чи відкрито справу про банкрутство щодо вашого контрагента.
- Єдиного державного реєстру судових рішень. З нього ви зможете одержати інформацію про те, у яких судових розглядах був замішаний ваш бізнес-партнер і яким був їх результат.
- Плану державних перевірок підприємств. З нього ви дізнаєтеся, перевірка якої служби, коли та з якого питання загрожує конкретному підприємству.
- Сервісу Державної податкової служби «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера». Сервіс дає можливість одержати інформацію щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом і наявності в нього податкового боргу.
Вам здається, що це дуже складно? Так, непросто, особливо з урахуванням того, що інформація в ресурсах оновлюється щодня, і за великої кількості бізнес-процесів на підприємстві моніторити всіх контрагентів, поточних і потенційних, стає практично неможливо.
Однак є альтернатива, яка дасть вам доступ до інформації з усіх перерахованих вище ресурсів в один клік. Це система CONTR AGENT, яка швидко й повноцінно перевірить не лише потрібне підприємство, а і його директора, а також пов’язаних з ним осіб. І надасть ще безліч інших конкурентних переваг. Цінуйте свій час і ресурси – спробуйте CONTR AGENT і переконайтеся самі!