Новини LIGA:HUB

УКРАЇНА – СТРЕС-ПОЛІГОН ДЛЯ БІЗНЕСУ. ПОДАТКИ ТА ВЛАСНІСТЬ

Далі
Реаліті-шоу «Обшук у кукурудзі»: LIGA:HUB на AGROPORT East Kharkiv 2016

20 жовтня компанія ЛІГА:ЗАКОН спільно з адвокатським об’єднанням Juscutum у рамках комунікаційної платформи LIGA:HUB на AGROPORT East Kharkiv 2016 організовують реаліті-шоу «Обшук в кукурудзі: як з чистого поля зробити лабіринт для правоохоронців».

Далі
Комунікаційна платформа LIGA:HUB запрошує на Kyiv Business Days

Упродовж 11–13 жовтня 2016 року комунікаційна платформа LIGA:HUB стане освітнім майданчиком для всіх охочих отримати нові знання у сфері бізнесу, права й фінансів. Компанія ЛІГА:ЗАКОН за підтримки Kyiv Smart City

Далі
3G у задзеркаллі: хто винний і що робити українському телекомринку?

28 вересня компанія ЛІГА:ЗАКОН у рамках комунікаційного проекту LIGA:HUB провела круглий стіл між представниками бізнесу, влади й експертами на тему «Рік 3G. Стримуючі фактори на шляху вперед». Зокрема, в обговоренні взяли участь представники мобільних операторів Vodafone, Kиївстар, Lifecell, УДЦР, галузевих асоціацій, чиновники, юристи, громадськість.

Далі
Будівництво століття

Чи варто ризикувати під час купівлі житла в новобудові?

Далі
LIGA:HUB – на найбільшому агромайданчику цього літа

Наприкінці червня комунікаційна платформа LIGA:HUB вирушила на один із наймасштабніших зернових заходів цього літа – конференцію GRAIN UKRAINE 2016 в Одесі.

Далі
Комунікаційна платформа LIGA:HUB – об’єднуючий майданчик для професіоналів AGROPORT West Lviv 2016

Упродовж 26 – 28 травня компанія ЛІГА:ЗАКОН взяла участь в одному з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі – Міжнародному форумі з розвитку фермерства AGROPORT-2016, що відбувся у Львові.

Далі
Українські стартапи vs міжнародні ринки, або Історія успіху одного вітчизняного стартапу

  Вітчизняна IT-індустрія по праву вважається однією із найперспективніших як для зовнішніх, так і для внутрішніх інвесторів. Варто відзначити, що інтерес наших підприємців до закордонних ринків цілком взаємний. Враховуючи високу

Далі

Відеоновини LIGA:HUB