LIGA-HUB_logo_color

Репортажі LIGA:HUB

3G у задзеркаллі: хто винний і що робити українському телекомринку?

28 вересня компанія ЛІГА:ЗАКОН у рамках комунікаційного проекту LIGA:HUB провела круглий стіл між представниками бізнесу, влади й експертами на тему «Рік 3G. Стримуючі фактори на шляху вперед». Зокрема, в обговоренні взяли участь представники мобільних операторів Vodafone, Kиївстар, Lifecell, УДЦР, галузевих асоціацій, чиновники, юристи, громадськість.

LIGA:HUB – на найбільшому агромайданчику цього літа

Наприкінці червня комунікаційна платформа LIGA:HUB вирушила на один із наймасштабніших зернових заходів цього літа – конференцію GRAIN UKRAINE 2016 в Одесі.

Комунікаційна платформа LIGA:HUB – об’єднуючий майданчик для професіоналів AGROPORT West Lviv 2016

Упродовж 26 – 28 травня компанія ЛІГА:ЗАКОН взяла участь в одному з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі – Міжнародному форумі з розвитку фермерства AGROPORT-2016, що відбувся у Львові.

Реалії LIGA:HUB на iForum2016: від дискусій до допитів

Допит IT-стартапера-добровольця з прямою трансляцією у залі 8-ої найбільшої офлайн-конференції України  iForum2016 – реалії заходу, організованого компанією ЛІГА:ЗАКОН спільно з адвокатським об’єднанням Juscutum у рамках проекту LIGA:HUB.  20 квітня комунікаційна

Найактуальніші питання будівельної галузі – тема другої дискусійної панелі LIGA:HUB

ЛІГА:ЗАКОН вдруге представила креативний комунікаційний проект LIGA:HUB на Міжнародній будівельній виставці INTERBUILDEXPO-2016