LIGA-HUB_logo_color

Про проект LIGA:HUB

Компанія ЛІГА:ЗАКОН 25 років є лідером в розробці професійних інформаційно – правових продуктів для кожного підприємства, що веде діяльність в Україні і з Україною, незалежно від сегмента, галузі, регіону. Це бренд, який в бізнес-колах асоціюється з високою якістю правової інформації.

ЛІГА:ЗАКОН вірить, що розвиток бізнесу і підприємництва – ключовий вектор руху країни. Саме тому був створений проект LIGA:HUB – для підтримки і розвитку бізнесу в Україні.

LIGA:HUB – нова комунікаційна платформа для бізнесу, влади і суспільства. Проект спрямований на підвищення правової грамотності та побудову правового діалогу між трьома сторонами. Проект представлений в online – форматі, у вигляді інформаційної платформи (сайту) і offline – роуд – шоу по містах України. LIGA:HUB online висвітлює галузеві бізнес-тренди, публікує ексклюзивні інтерв’ю з представниками бізнесу та влади, анонсує майбутні offline заходи українського роуд-шоу, а також репортажі з кожного проведеного галузевого HUB. Приєднуйтесь до проекту LIGA:HUB, щоб відстежувати авторські матеріали і найближчі заходи.

Партнери проекту LIGA:HUB

LBI

UrLiga

kpmg-sm

juscutum